Dopravní nehoda dvou vozidel

Dne 14.2.2018 vyjela jednotka na výzvu Krajského operačního střediska v Ústí n./L. s CAS K 25 Liaz a následně s VEA Nissan v počtu 1+2 k dopravní nehodě dvou vozidel na silnici u Přísečnické přehrady.
Při příjezdu na místo zde již zasahovala Policie ČR Vejprty. Bylo nutné stabilizovat osobní vozidlo, které bylo nárazem vymrštěno na svodidla a zajistit únik provozních kapalin. Nehoda se stala v I. ochranném pásmu přehrady. Dále zajištěno místo nehody, kyvadlové řízení provozu.
Po vyšetření DN Policií a dojezdu odtahové služby byla poskytnuta pomoc při vyproštění vozidla ze svodidel a proveden úklid olejem a chladící kapalinou kontaminovaného sněhu a zeminy.
Jednotka na místě dále spolupracovala s JSDH Vejprty, DI PČR Chomutov a pracovníky Povodí Ohře VD Přísečnice.